DARBO VIETA

Tai vieta, kuri turi didelę reikšmę mūsų darbo komfortui ir kokybei. Todėl nuo pirmų dienų reiktų atkreipti dėmesį į vietos organizavimą.
🔲 MASAŽINIS GULTAS arba KOSMETOLOGĖ LOVA
Svarbu – kokybė ir patogumas. Atkreipti dėmesį į aukštį ir plotį (būna siauresnės ir platesnės). Aukštis turi būti reguliuojamas. Dėl kliento patogumo reikėtų įsigyti ir čiužinuką, nes ypatingai karjeros pradžioje, pirmosios jūsų procedūros truks ilgai ir klientėms bus sunku gulėti. Ateityje, atsiradus galimybei, įsigykite spec. gultus, kurie bus minkštesni, komfortiški ir nereikalaujantys jokių papildomų paminkštinimų. Įsigykite būsimoms klientėms patogią pagalvę, kad nevargintų kaklo ir nebūtų per kieta. Iš to kiekio, kiek esu naudojusi, pagal savų klienčių atsiliepimus, palikau joms patogiausią – automobilinę paroloninę pasagos formos pagalvėlę, kurių yra ir prekybos centruose. Nepirkite pripučiamų ar pripildytų granulėmis.
🔲 KĖDĖ 🔲
Dairykitės bet kokios, kad ir kompiuterinės ar biuro kėdės. Svarbu, kad reguliuotųsi aukštis ir būtų su ratukais. Ir net jei jau įsigijote gultą, kurio aukštis nesireguliuoja, tai bent kėdės aukščio pagalba galėsite pagelbėti sau patogiai sėdėti ir geriau matyti blakstienas, nepriklausomai nuo klientės sudėjimo. Geriau jau reguliuoti kėdės aukštį, nei stalo, kai jau klientė ant jo guli 🙊 Kodėl kėdė su ratukais? Todėl, kad būtų lengviau prieiti prie sunkesnių darbui zonų (pvz – vidiniai ir išoriniai kampučiai). Užtenka, taisyklingai sėdint, pavažiuoti su kėde į vieną ar į kitą pusę, perdaug nevarginant ir neapsunkinant nugaros lankstantis į šonus. Saugokite nugarą ir kaklą, nes mes klientėms reikalingos sveikos.
🔲 APŠVIETIMAS 🔲
Rekomenduočiau nuo pirmų dienų pasirūpinti geru apšvietimu. Akys – mūsų pagrindinis darbo įrankis, todėl turime jas saugoti kaip „savo akį“ 😊 Nebūtina pirkti brangiausią lempą. Svarbu, kad ji atitiktų dienos šviesą, kad būtų galima reguliuoti šviesos ryškumą ir kad ji nemirgėtų. Mirgėjimo nuoga akimi galima ir nepastebėti, todėl prieš perkant pamėginkite įjungti ją ir pafotografuoti arba pafilmuoti telefono pagalba. Pastebėsite iš karto. Tokios lempos, ilgiau dirbant, vargins akis, o ir fotografuojant bei filmuojant klientes, matysite nekokybišką rezultatą.
🔲 DARBO STALIUKAS arba VEŽIMĖLIS 🔲
Reikalingas visų naudojamų darbo priemonių laikymui. Jis turi būti patogus, o dar geriau – jeigu atitiktų gulto aukštį. Priemones, o ypač blakstienas, suklijuotas ant paletės, laikykite uždaruose stalčiuose ar spintelėse tam, kad apsaugotumėte nuo dulkių kaupimosi ant jų paviršiaus.
🔲 Nepamirškite vienkartinių priemonių, tam kad procedūrą atliktumėte higieniškai, saugiai ir profesionaliai. Pasirūpinkite gera fonine muzika, kuri neerzintų klientės. Klientės procedūros metu turėtų ilsėtis. Man asmeniškai, pačios geriausios klientės – miegančios klientės 👌 O darbo praktika rodo, kad tokiu metu sutaupome labai daug mums svarbaus laiko ⏱️
🔲 Bet… Jei investicija per didelė ir šiuo metu neturite galimybės įsigyti visko iškarto, pradėkite dirbti taip, kaip galite čia ir dabar. Geriau pradėti praktikuotis iškarto, nei laukti, kol ateis geresni laikai. Nes, tokiu atveju gali dingti įgūdžiai, o vėliau bijosite pradėti dirbti arba išvis mesite šią veiklą net ne pradėjusios. Arba dar blogiau – po kurio laiko teks eiti vėl iš naujo į kursus.. 🙈
Tai tiek…
Ir.. kaip visada, kartoju savo mokinukėms – jei ką, drąsiai rašykite ir klauskite ❤️ Pradžia visada sunki.. Bet ir Roma ne iškarto pasistatė 🤭😁
Sėkmės mums visoms !