Puiki mokytoja 😉 šiltas/malonus bendravimas. Nuosekliai bei išsamiai pateike informacija. +buvo kavytės ir netik
Aldona
nuostabi mokytoja. tikrai dar gryšiu tobulintis rekomenduoju
Aušrinė
Labai Ačiū Jums už aiškiai perteiktas žinias ir už motyvacija dirbti- nesustoti!!! Jūs netik savo srities specialiste ,bet ir nuostabus žmogus! linkiu didžiausios sėkmės! AČIŪ!!!!!!!
Henrika
Esu dėkinga, kad turėjau galimybę pažinti puikią savo srities specialistę, kuri ne tik profesionaliai, aiškiai, atvirai perteikia savo žinias bei patirtį, bet ir, kuri užtaiso didžiulę optimizmo bombą ir meta tam, kam labiausiai to reikia - man 😀 Ačiū už visas žinias, patarimus, už visus padrąsinimo žodžius, už tą nuoširdžią Jūsų šypseną, kuri mane palaikė visą dieną! Ačiū, kad Jūsų dėka šiandien man sekėsi geriau nei vakar, ir žinau, kad rytoj bus geriau nei šiandien! Ačiū, kad parodėte, jog galiu didžiuotis savimi ir savo darbu (kuokšteliais :D)! Galvoju dabar, ar pasibaigus seminarams visos mokinės apsiašaroja...? Bet aš apsiašarojau... Nežinau, iš nusivylimo, kad jau turiu išeiti; iš laimės, kad daug ką išmokau; ar dėl to, kad su Jumis praleista diena buvo tikrai ypatinga... Dar kartą sakau AČIŪ, Jūs tikrai nuostabi
Nuostabi mokytoja, visą informaciją pateikia aiškiai, suprantamai:) Be to kaip žmogus labai šilta, draugiška, tikrai rekomenduoju:)
Brigita
Labai siltas,geras zmogus,labai issamiai ir aiskiai viska is desto,matosi,jog savo darbo profesionale,zino ka sako,tikrai visoms rekomenduoju;)
Vidmantė
Dekoju mokytojai Aida Daniele uz nuostabiai pravesta blakstienu priauginimo kursa,gavau daug ziniu,daug ismokau,rekomenduoju visoms! Tikrai grysiu cia ir toliau tobulet
Erika
Labai džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą su pačia geriausia mokytoja. Mokytoja superine, labai maloni, kantri ir labai gerai išaiškina. Gavau labai daug patarimų. Didelis AČIŪ mokytojai ! Rekomenduoju visoms !!!
Odilija
Dekinga, mokytojai Aidai Daniele uz nuostabia diena, uz suteiktas žinias, kantrybe, silta bendravimą, rekomenduoju puki mokytoja ismano savo darba ir sugeba perteikti žines... Super ačiū jum ir sekmes jums....
Žaneta
Mielosios, jei nusprendete ismokti blakstienu priauginimo meno,rekomenduoju jums sia grozio mokykla.Mokytoja labai malonus,pozytivus ir savo darba mylintis zmogus.Esu labai patenkinta,kad pasirinkau sia mokykla...Dekui,dekui ir dar karta dekui
Leila
Nuostabi mokytoja, daug naudingų ir praktiškų žinių! Rekomenduoju šią mokyklą ir puikią meistrę Aidą norinčioms išmokti dirbti profesionaliai ir kruopščiai!
Gytautė
Supeeeeer!!! Labai maloni ir informatyvi mokytoja! Palaikanti ir motyvuojanti! Dekuiii
Deimantė
Daugiau tokių mokytojų!!! Labai patiko. Džiaugiuosi pasirinkusi Jus. Didelis didelis ačiū!!!
Kristina
Suzinojau lb daug naujos informacijos, gawau puikios praktikos - esat nuostabi mokytoja!!! Dziaugiuosi sawo sprendimu mokintis pas Jus. Laikas tiesiog praskriejo nepastebetai..... Aciu Jums Aida!!
Zivile
Mokytoja, tai vienas iš šilčiausiu žmonių,kuriuos kada buvau sutikus.! Viskas dėstoma aiškiai ir suprantamai. Tik geriausi žodžiai.
Laura
Superinė mokytoja!!! Išmoko, pamoko, paaiškina. Likau pakylėta po mokymo. Užkrėčia optimizmu siekiant gerų rezultatų. Ačiū!!!!
Inga
Tik patys geriausi atsiliepimai!!! Labai šauni mokytoja, viską išsamiai išdėstė! Ačių už naujus įgudžius ir smagiai praleistą laiką!!!
Erika
Labai informatyvūs bei naudingi kursai, per vienos dienos praktiką - įsigyji naują specialybę, o svarbiausia, jog mokytoja be galo draugiška bei maloni.
Aistė
Super, labai patiko 🙂 informatyviai, aiskiai, motyvuojanciai. Esu labai patenkinta, pasisemus nauju ziniu
Ieva
Esu be galo dėkinga mokytojai -meistrei Aidai už išsamiai suteiktas žinias, kantrybę, nuoširdiškumą ir aibę patarimų!
Natalija
Pačios didžiausios rekomendacijos !!! Nuoširdi, supratinga, įkvepianti, profesionali ir labai šilta dėstytoja, atsidavusi savo darbui 100%. Mokyčiaus ir mokyčiaus!!
Aurika
Patys geriausi atsiliepimai apie sia meistre! Didelis aciu uz igytas zinias ! Ismokete ne tik pasityketi savimi ,bet nesustoti ir tobuleti
Kristina